Jsme lektoři angličtiny s velkými zkušenostmi,

citem pro vaše individuální potřeby a smyslem pro humor.

Rozmluvíme vás a dodáme vaší angličtině šťávu.

Jsem Lucie Tichá a už celé věky – víc než dvacet let – učím angličtinu a němčinu.  A že jsem toho za tu doby vyzkoušela! Učila jsem na gymnáziu, na intenzivních kurzech, v kurzech pomaturitního studia, ve firmách, tvořila jsem studijní programy jako metodička v jazykové škole.

V posledních deseti letech dělám to, co studentům přináší největší užitek – individuální lekce.

Je jedno, kolik toho už umíte a jestli je vám osm nebo padesát osm, protože všem studentům podobné věci pijí krev a z podobných věcí se radují. Porozhlédněte se, jestli tady najdete odpovědi i na svoje trable.

Na lekce angličtiny jsem začal chodit v prváku na střední škole z důvodu, že jsem propadal z angličtiny.

Anglicky jsem nedokázal složit ani větu. Ihned jak jsem začal chodit k paní učitelce tak se mi známky a gramatika rapidně zlepšily. Prvák jsem dokončil s trojkou.

Angličtina se mi zlepšila o 100%. Na lekcích se mi líbí že to není jen nudné cpaní informací do hlavy, ale je zvolen přístup kde si lekci užijete a naučíte se mnohem více.

Daniel Niderle

student

Jsem Alexandr Vavroš. Už během studia angličtiny jsem ji učil ve firmách, v individuálních lekcích a na intenzivních kurzech. Pak jsem si řekl, že nejlíp svoji angličtinu doladím přímo mezi Angličany, nasedl jsem do auta a odfičel do Londýna vstříc novým dobrodružsvím.

Pracoval jsem jako barman, čísník v Michellinské restauraci, asistent managera v hotelu, ale nakonec jsem se vrátil k tomu, co mi jde nejlépe – k učení angličtiny.

Dojíždět za mnou je trošku z ruky, ale pokud máte Skype nebo podobnou aplikaci, můžete si vyzkoušet, že mít lekce s českým lektorem s jazykovou výbavou rodilého mluvčího má něco do sebe.

Skypu jsem nevěřil a přišel mi neosobní. Po pár lekcích si to sedlo, s lektorem jsme našli společný rytmus. Je to flexibilní, hodinu můžu řešit i ze služebních cest a tím mám zajištěnou pravidelnost, kterou je potřeba u učení mít. Dnes už bych neměnil.

Marek Stanovský

Senior Sales Consultant, Team Leader, GRiT

eBooky

Teď už znáte naše civilní tváře. Ale máme toho pro vás víc. Mraky věcí o angličtině objevíte na stránkách našich eBooků.

Aby byly nejen zajímavé, ale i zábavné, přijali jsme v nich komiksovou identitu. A máme úžasné pomocníky…

Sebevědomí ani plynulá komunikace mi nechybí. Pokud se ovšem nepokouším jako chronický začátečník mluvit v angličtině. Přesně, jak píšete v úvodu – mám dostatečné povědomí o gramatických časech, a pak – najednou zjistím, že to nějak dohromady všechno nefunguje. Nadhled pro běžnou konverzaci – to je ono! Konečně jsem se přestala stresovat!

Kdybych měla váš eBook dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu trémy a břichobolu. Mám ráda věci, které mají systém a řád. Oceňuji hlavně pozitivní dopad na mou zrychlenou a vystresovanou duši. Nechci stres, chci se učit a zároveň se pobavit.

Velmi chválím a oceňuji celkovou přehlednost vašeho e-booku, protože tak precizně vypracované, barevně přehledné, logicky rozdělené, to se vážně jen tak nevidí. A to vše předkládáte tak, že se směju a čekám, jaké další příhody zažije vaše Candy, Seymour a ostatní.

Klobouk dolů, tleskám vám a doporučuji vás všem chronickým začátečníkům v mém okolí!

Mgr. Jana Prošvicová

středoškolská učitelka

Předchozí reference je o eBooku

ANGLICKÉ ČASY: konec chaosu

Chtěli zjistit, jestli je zajímavý i pro vás?

Chtěli byste se zeptat na něco, co jste tady nezjistili?

Napište nám na englishowmen@gmail.com 

Pin It on Pinterest

Share This