S kým se setkáte na stránkách eBooků?

Lucy alias Candy Floss

Víte, co znamená její jméno? Koukněte na její vlasy – kdyby byly růžové, nepřipomínaly by vám něco, co znáte z dětství z poutě?

Alex alias Max Gain

Jeho jméno znamená maximální zisk. Když se mu nepodaří z každé situace vytěžit maximum, není ve své kůži.

Iva alias Dot Komme

Možná už vidíte, co její přezdívka napovídá. Ne? Tak si ji přečtěte nahlas a nepochybuju, že jste doma… Ano, má ráda nejen angličtinu, ale taky počítače.

Ale to jen v našem EngliShowMenském světě. Ve skutečnosti má radši italštinu, motorky a zuby. To zní docela divně, co? Má totiž zubní laboratoř.

Honza alias Seymour C. Kritts

Honza je původně lektor angličtiny a španělštiny, i když teď to trošku fláká, protože se věnuje jiné práci. Jeho vrozený komediální talent jistě oceníte například v eBooku ´150 FRÁZOVÝCH SLOVES s duchaplným komentářem´, ve kterém přijal roli průvodce v kostýmu starého Anglosasa.

Jeho přezdívka je opředena tajemstvím. A to doslova.  Nevíte, jak ji přečíst? See more secrets = vidět více tajemství. A nebude váhat se o ně s vámi podělit.

Karin alias Aubrey Jean

Aubrey jako jedinou z nás budete vídat jen v ´civilu´, ne v komiksové podobě. Pokud si totiž pořídíte některý náš eBook (kromě toho o frázových slovesech), bude vaší moudrou průvodkyní po tajích angličtiny. Proto se hodí, když ji v nich budete brát vážněji než nás ostatní, namalované.

I její jméno si pohrává s faktem, že jinak napsané něco znamená. Kromě čokolády má Aubrey ráda zeleninu. A jeden druh obzvlášt. Tušíte který? Chvíle napětí… Je to lilek – aubergine.

Chico & jeho kamarádi

Bez zvířecích kamarádů by to nešlo.

Kromě Chica budete na stránkách eBooků potkávat ještě Kocoura.

P.S. – Chico je ten prcek. A jeho velký kamarád na fotce se jmenuje King. Což by odpovídalo.

I vy se můžete stát EngliShowMenem. Jak?

Přestaňte se s námi bát a UKAŽTE SVOJI ANGLIČTINU!

Pin It on Pinterest

Share This